0
AZURI klima uređaj, podna, unutarnja jedinica AZI-FO50VD/I 5,20 kW
555,47 €
Cijena za kartice 2–12 rata: 594,35 €
Cijena za kartice 13–24 rata: 616,57 €
Cijena za kartice 25–36 rata: 627,68 €
AZURI
Dostupno uz narudžbu
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
- Dobava i postavljanje do 5 metra plinskih i elektro instalacija između unutarnje i vanjske jedinice
- Dobava i postavljanje do 5 metra PVC kanala za postavljanje instalacije između unutarnje i vanjske jedinice – nadžbukno
- Dobava i postavljanje do 5 metra PVC kanala sa električnim kabelom za napajanje klima uređaja – nadžbukno
- Dobava i postavljanje do 5 metra cijevi za odvod vode-kondenzata, slobodnim padom u pripremljeni odvod
- Dobava i postavljanje 1 par pocinčanih nosača za montažu vanjske jedinice (ukoliko nosači već postoje, to ne umanjuje cijenu usluge)
- Potrošni materijal (vijci, tiple, izolacijska traka, vezice, silikon, gips i ostali potrebni materijal za montažu)
- 1 proboj zida, debljine do 40cm (ukoliko proboj već postoji, to ne umanjuje cijenu usluge)
- Montaža unutarnje i vanjske jedinice
- Spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
- Spajanje napajanja na postojeću električnu instalaciju
- Vakumiranje
- Puštanje u pogon
- Testiranje rada
- Čišćenje mjesta rada
- Ovjera garancije
Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Tip unutarnje jedinice | Podna / parapetna (Console) |
| Učinak hlađenja (min–nom–max) | 5,20 kW |
| Učinak grijanja (min–nom–max) | 5,50 kW |
| SEER / Energetski razred (hlađenje) | 6,0 W/W / A++ |
| SCOP / Energetski razred (grijanje) | 4,0 W/W / A+ |
| Radna tvar | R32 |
| Radni raspon – hlađenje | –15 °C do +43 °C |
| Radni raspon – grijanje | –25 °C do +24 °C |
| Dimenzije (V × Š × D) | 600 × 700 × 215 mm |
| Masa | 17,5 kg |
| Razine buke (hlađenje/grijanje) | 27–43 dB(A) |
| Wi‑Fi upravljanje | Ugrađeno (da) |
| Broj brzina ventilatora | 7 |
| Napajanje | 220–240 V / 1 faza / 50 Hz |
Dodatne informacije
| Boja unutarnje jedinice | bijela |
|---|---|
| brend | Azuri |
| Energetski razred | A+, A++ |
| Namjena | Grijanje i hlađenje |
| Snaga | 5-6 Kw |
| Tip unutarnje jedinice | podna |
| WIFI upravljanje | Uključeno u cijenu |
| Prikladno za prostor | do 50m2 |





