Azuri Naturalux komplet AZI-WM35VB/I AZI-WM35VB/I
Cijena za kartice 2–12 rata: 0,00
Cijena za kartice 13–24 rata: 0,00
Cijena za kartice 25–36 rata: 0,00
komplet sjajna bijela zidna unutarnja i vanjska jedinica
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
  • 1 proboj zida, debljine do 40cm (ukoliko proboj već postoji, to ne umanjuje cijenu usluge)
  • Montaža unutarnje i vanjske jedinice
  • Spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
  • Spajanje napajanja na postojeću električnu instalaciju
  • Vakumiranje
  • Puštanje u pogon
  • Testiranje rada
  • Čišćenje mjesta rada
  • Ovjera garancije
CJENIK MONTAŽE KLIMA UREĐAJA
Opis
Standardno uključeno:
  • WI-FI sučelje
  • LED display
  • 7 brzina ventilatora
  • I-Feel funkcija
  • Noćninačin ada
  • Samodijagnoza
  • Samočišćenje
  • Grijač vanjskejedinice
  • Cold plasma filter za ioniziranje zraka
  • Inteligentno predzagrijavanje i odmrzavanje
Karakteristika Vrijednost
Za hlađenje prostora do 35 m²
Za grijanje prostora do 30 m²
Namjena Sezonska (hlađenje i podgrijavanje)
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Učinak hlađenja 3,5 kW
Učinak grijanja 3,8 kW
Energetska klasa hlađenja A+++
Energetska klasa grijanja A++
WIFI upravljanje Opcionalno
Promjer cijevi 6,35 mm (1/4″) tekući, 9,52 mm (3/8″) plinski
Radna tvar R32
Čišćenje zraka Filter prašine
Usmjerivanje protoka zraka Vertikalno usmjeravanje
Rad u grijanju do -25°C vanjske temperature
SEER 8,5 W/W
SCOP 4,8 W/W
Dimenzije unutarnje jedinice 275 x 835 x 200 mm
Razina buke unutarnje jedinice 21–58 dBA
Težina unutarnje jedinice 9,0 kg
Dimenzije vanjske jedinice 276 / 867 / 206
Razina buke vanjske jedinice 51 dBA
Težina vanjske jedinice 21,0 kg
Područje rada (hlađenje) -15°C do +50°C
Područje rada (grijanje) -25°C do +30°C