AZURI NORA klima uređaj, zidna, unutarnja jedinica AZI-WE25VH/I 2,50 kW
Cijena za kartice 2–12 rata: 0,00
Cijena za kartice 13–24 rata: 0,00
Cijena za kartice 25–36 rata: 0,00
AZURI NORA
Kategorija: Oznaka: Brand:
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
  • 1 proboj zida, debljine do 40cm (ukoliko proboj već postoji, to ne umanjuje cijenu usluge)
  • Montaža unutarnje i vanjske jedinice
  • Spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
  • Spajanje napajanja na postojeću električnu instalaciju
  • Vakumiranje
  • Puštanje u pogon
  • Testiranje rada
  • Čišćenje mjesta rada
  • Ovjera garancije
CJENIK MONTAŽE KLIMA UREĐAJA
Opis
Karakteristika Vrijednost
Model unutarnje jedinice AZI-WE25VH/I
Učinak hlađenja 2,5 kW (0,5 – 3,35 kW)
Učinak grijanja 2,8 kW (0,5 – 3,5 kW)
SEER / Energetska klasa 6,1 / A++
SCOP / Energetska klasa 4,0 / A+
Radna tvar R32
Dimenzije (Š×V×D) 790 × 275 × 200 mm
Masa 9 kg
Razina zvučnog tlaka 28 / 32 / 36 / 39 dB(A)
Razina zvučne snage 38 / 44 / 52 / 55 dB(A)
Protok zraka 330 / 430 / 490 / 560 m³/h
Napajanje 220–240 V / 1 faza / 50 Hz