0
Azuri Naturalux komplet AZI-WM70VA/I AZI-WM70VA/O
Cijena za kartice 2–12 rata: 0,00 €
Cijena za kartice 13–24 rata: 0,00 €
Cijena za kartice 25–36 rata: 0,00 €
Azuri Naturalux komplet AZI-WM50VB/I AZI-WM50VB/O
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
- Dobava i postavljanje do 5 metra plinskih i elektro instalacija između unutarnje i vanjske jedinice
- Dobava i postavljanje do 5 metra PVC kanala za postavljanje instalacije između unutarnje i vanjske jedinice – nadžbukno
- Dobava i postavljanje do 5 metra PVC kanala sa električnim kabelom za napajanje klima uređaja – nadžbukno
- Dobava i postavljanje do 5 metra cijevi za odvod vode-kondenzata, slobodnim padom u pripremljeni odvod
- Dobava i postavljanje 1 par pocinčanih nosača za montažu vanjske jedinice (ukoliko nosači već postoje, to ne umanjuje cijenu usluge)
- Potrošni materijal (vijci, tiple, izolacijska traka, vezice, silikon, gips i ostali potrebni materijal za montažu)
- 1 proboj zida, debljine do 40cm (ukoliko proboj već postoji, to ne umanjuje cijenu usluge)
- Montaža unutarnje i vanjske jedinice
- Spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
- Spajanje napajanja na postojeću električnu instalaciju
- Vakumiranje
- Puštanje u pogon
- Testiranje rada
- Čišćenje mjesta rada
- Ovjera garancije
Opis
Standardno uključeno:
- WI-FI sučelje
- LED display
- 7 brzina ventilatora
- I-Feel funkcija
- Noćni način rada
- Samodijagnoza
- Samočišćenje
- Grijač vanjskejedinice
- Cold plasma filter za ioniziranje zraka
- Inteligentno predzagrijavanje i odmrzavanje
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Za hlađenje prostora | do 70 m² |
| Za grijanje prostora | do 65 m² |
| Namjena | Sezonska (hlađenje i podgrijavanje) |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Učinak hlađenja | 7,1 kW (2,0–8,85) |
| Učinak grijanja | 7,8 kW (1,8–9,45) |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| WiFi upravljanje | Uključeno u cijenu |
| Promjer cijevi | 6,35 mm (1/4″) tekući, 15,88 mm (5/8″) plinski |
| Radna tvar | R32 |
| Čišćenje zraka | Cold plasma filter za ioniziranje zraka |
| Usmjeravanje protoka zraka | Vertikalno usmjeravanje |
| Rad u grijanju | do -25°C vanjske temperature |
| SEER | 7,0 W/W |
| SCOP | 4,2 W/W |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 333 x 1078 x 246 mm |
| Razina buke unutarnje jedinice | 42–64 dBA |
| Težina unutarnje jedinice | 15,0 kg |
| Dimenzije vanjske jedinice | 660 x 958 x 402 mm |
| Razina buke vanjske jedinice | 59–70 dBA |
| Težina vanjske jedinice | 41,5 kg |
| Područje rada (hlađenje) | -15°C do +50°C |
| Područje rada (grijanje) | -25°C do +30°C |
| Maksimalna duljina cjevovoda | 25,0 m |
| Maksimalna visinska razlika | 10,0 m |
| Prednapunjena duljina cijevi | 5,0 m |
| Napajanje | Monofazno (220–240 V) |
Dodatne informacije
| Boja unutarnje jedinice | bijela |
|---|---|
| brend | Azuri |
| Energetski razred | A++/A+ |
| Namjena | Grijanje i hlađenje |
| Snaga | 7-8 kW |
| Tip unutarnje jedinice | zidna |








