0
AZURI komplet VEZURI 3 SPLIT dizalica topline AZI-CQ12PD/NhH-E(O)/AZI-CQ12PD/NhH-E(I) 12 kW
Cijena za kartice 2–12 rata: 0,00 €
Cijena za kartice 13–24 rata: 0,00 €
Cijena za kartice 25–36 rata: 0,00 €
AZURI komplet VEZURI 3
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
- Dobava i postavljanje do 5 metra plinskih i elektro instalacija između unutarnje i vanjske jedinice
- Dobava i postavljanje do 5 metra PVC kanala za postavljanje instalacije između unutarnje i vanjske jedinice – nadžbukno
- Dobava i postavljanje do 5 metra PVC kanala sa električnim kabelom za napajanje klima uređaja – nadžbukno
- Dobava i postavljanje do 5 metra cijevi za odvod vode-kondenzata, slobodnim padom u pripremljeni odvod
- Dobava i postavljanje 1 par pocinčanih nosača za montažu vanjske jedinice (ukoliko nosači već postoje, to ne umanjuje cijenu usluge)
- Potrošni materijal (vijci, tiple, izolacijska traka, vezice, silikon, gips i ostali potrebni materijal za montažu)
- 1 proboj zida, debljine do 40cm (ukoliko proboj već postoji, to ne umanjuje cijenu usluge)
- Montaža unutarnje i vanjske jedinice
- Spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
- Spajanje napajanja na postojeću električnu instalaciju
- Vakumiranje
- Puštanje u pogon
- Testiranje rada
- Čišćenje mjesta rada
- Ovjera garancije
Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kapacitet grijanja (35°C/7°C) | 12,0 kW |
| Kapacitet grijanja (45°C/7°C) | 12,4 kW |
| Kapacitet hlađenja (7°C/35°C) | 10,7 kW |
| Kapacitet hlađenja (18°C/35°C) | 11,0 kW |
| COP (35°C/7°C) | 5,00 |
| COP (45°C/7°C) | 3,77 |
| EER (7°C/35°C) | 2,93 |
| EER (18°C/35°C) | 4,40 |
| SEER | 4,90 |
| SCOP (55°C) | 1,27 |
| Energetski razred grijanja (55°C) | A++ |
| Booster grijač | 6,0 kW |
| Radna tvar | R32 |
| Temperatura PTV-a (min–max) | 40–80 °C |
| Temperatura vode – grijanje | 20–60 °C |
| Temperatura vode – hlađenje | 7–25 °C |
| Radni raspon – grijanje | -25 do +35 °C |
| Radni raspon – hlađenje | 10 do +48 °C |
| Radni raspon – PTV | -25 do +45 °C |
| Prednapunjena količina rashladne tvari | 1,84 kg |
| Prednapunjena duljina cijevi | 15 m |
| Nadopuna plina | Napunjena cijelom duljinom |
| Priključak cijevi – tekućina | 6,35 mm (1/4″) |
| Priključak cijevi – plin | 15,88 mm (5/8″) |
| Maks. duljina cjevovoda | 15 m |
| Maks. visinska razlika | 15 m |
| Napajanje | 220–240 V / 1 faza / 50 Hz |
| Osigurač – vanjska jedinica | 32 A |
| Osigurač – hidrobox | 40 A |
| Ožičenje – međuveza | PPOO 5×1,5 mm² |
| Ožičenje – napajanje | 3×6 mm² |
| Minimalna količina vode | 20 L |
| Volumen ekspanzijske posude | 10 L |
| Dimenzije unutarnje jedinice (V׊×D) | 860 × 460 × 318 mm |
| Masa unutarnje jedinice | 62 kg |
| Razina buke unutarnje jedinice | 29 dB(A) |
| Dimenzije vanjske jedinice (V׊×D) | 820 × 940 × 460 mm |
| Masa vanjske jedinice | 104 kg |
| Razina buke vanjske jedinice | 58–60 dB(A) |
Dodatne informacije
| Boja unutarnje jedinice | bijela |
|---|---|
| brend | Azuri |
| Energetski razred | A+, A++ |
| Namjena | Grijanje, hlađenje i potrošna topla voda |
| Snaga | 10,7-12 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Hidrobox (unutarnja jedinica za povezivanje s radijatorima, podnim grijanjem ili spremnikom za PTV) |
| WIFI upravljanje | Uključeno u cijenu |
| Prikladno za prostor | do 180m2 |




