0
AZURI komplet SUPRA AZI-WO50VB(I), AZI-WO50VG(O) 5,0 kW (crna)
Cijena za kartice 2–12 rata: 0,00 €
Cijena za kartice 13–24 rata: 0,00 €
Cijena za kartice 25–36 rata: 0,00 €
AZURI komplet SUPRA
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
- Dobava i postavljanje do 5 metra plinskih i elektro instalacija između unutarnje i vanjske jedinice
- Dobava i postavljanje do 5 metra PVC kanala za postavljanje instalacije između unutarnje i vanjske jedinice – nadžbukno
- Dobava i postavljanje do 5 metra PVC kanala sa električnim kabelom za napajanje klima uređaja – nadžbukno
- Dobava i postavljanje do 5 metra cijevi za odvod vode-kondenzata, slobodnim padom u pripremljeni odvod
- Dobava i postavljanje 1 par pocinčanih nosača za montažu vanjske jedinice (ukoliko nosači već postoje, to ne umanjuje cijenu usluge)
- Potrošni materijal (vijci, tiple, izolacijska traka, vezice, silikon, gips i ostali potrebni materijal za montažu)
- 1 proboj zida, debljine do 40cm (ukoliko proboj već postoji, to ne umanjuje cijenu usluge)
- Montaža unutarnje i vanjske jedinice
- Spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
- Spajanje napajanja na postojeću električnu instalaciju
- Vakumiranje
- Puštanje u pogon
- Testiranje rada
- Čišćenje mjesta rada
- Ovjera garancije
Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Za hlađenje prostora | do 50 m² |
| Za grijanje prostora | do 50 m² |
| Namjena | Grijanje i hlađenje |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Učinak hlađenja | 5,2 kW (1,26–6,60 kW) |
| Učinak grijanja | 5,3–5,6 kW (1,12–6,80 kW) |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| WiFi upravljanje | Uključeno u cijenu |
| Promjer cijevi | 6,35 mm tekući (1/4″), 12,7 mm plinski (1/2″) |
| Radna tvar | R32 |
| Čišćenje zraka | Cold Plasma ionizator + filter |
| Usmjeravanje protoka zraka | Automatsko horizontalno i vertikalno |
| Rad u grijanju | do –25 °C vanjske temperature |
| SEER | 7,1 W/W |
| SCOP | 4,2 W/W |
| Dimenzije unutarnje jedinice (V׊×D) | 307 × 1013 × 221 mm |
| Razina buke unutarnje jedinice | 31–45 dBA |
| Težina unutarnje jedinice | 13,5 kg |
| Dimenzije vanjske jedinice (V׊×D) | 555 x 802 x 3506 mm |
| Razina buke vanjske jedinice | 57 dBA |
| Težina vanjske jedinice | 45 kg |
| Područje rada (hlađenje) | –15 °C do +43 °C |
| Područje rada (grijanje) | –25 °C do +24 °C |
| Maks. duljina cijevi | 25 m |
| Maks. visinska razlika | 10 m |
| Prednapunjena duljina cijevi | 5 m |
| Napajanje | Monofazno (220–240 V, 50 Hz) |
Dodatne informacije
| Boja unutarnje jedinice | crna |
|---|---|
| brend | Azuri |
| Energetski razred | A+, A++ |
| Namjena | Grijanje i hlađenje |
| Snaga | 5-6 Kw |
| Tip unutarnje jedinice | zidna |
| WIFI upravljanje | Uključeno u cijenu |
| Prikladno za prostor | do 50m2 |







