AZURI MIDORI – 5,0 kW komplet klima uređaj AZI-WN50VA(I)/AZI-WN50VA(O) s uključenom montažom za područje Istarske županije
Cijena za kartice 2–12 rata: 0,00
Cijena za kartice 13–24 rata: 0,00
Cijena za kartice 25–36 rata: 0,00
Kategorija: Oznaka: Brand:
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
  • 1 proboj zida, debljine do 40cm (ukoliko proboj već postoji, to ne umanjuje cijenu usluge)
  • Montaža unutarnje i vanjske jedinice
  • Spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
  • Spajanje napajanja na postojeću električnu instalaciju
  • Vakumiranje
  • Puštanje u pogon
  • Testiranje rada
  • Čišćenje mjesta rada
  • Ovjera garancije
CJENIK MONTAŽE KLIMA UREĐAJA
Opis
Karakteristika Vrijednost
Za hlađenje prostora do 50 m²
Za grijanje prostora do 50 m²
Namjena Sezonska (hlađenje i grijanje)
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Učinak hlađenja 4,6 kW (1,0–5,4 kW)
Učinak grijanja 5,2 kW (0,75–5,8 kW)
Energetska klasa hlađenja A++
Energetska klasa grijanja A+
WiFi upravljanje Uključeno u cijenu (ugrađeno)
Promjer cijevi 6,35 mm (1/4″) tekući, 9,52 mm (3/8″) plinski
Radna tvar R32
Čišćenje zraka Cold Plasma ionizator
Usmjeravanje protoka zraka Automatsko horizontalno i vertikalno
Rad u grijanju do -15°C vanjske temperature
SEER 7,2 W/W
SCOP 4,0 W/W
Dimenzije unutarnje jedinice 333 × 943 × 246 mm
Razina buke unutarnje jedinice 28–47 dBA
Težina unutarnje jedinice 13,0 kg
Dimenzije vanjske jedinice 555 × 732 × 330 mm
Razina buke vanjske jedinice 55 dBA
Težina vanjske jedinice 34,0 kg
Područje rada (hlađenje) -15°C do +43°C
Područje rada (grijanje) -15°C do +24°C
Maksimalna duljina cjevovoda 15,0 m
Maksimalna visinska razlika 10,0 m
Prednapunjena duljina cijevi 5,0 m
Napajanje Monofazno (220–240 V, 50 Hz)