Hyundai Thermia-H HHTM-M12TH1PH3 – R290 – 12 kW s uključenom montažom za područje Istarske županije
Hyundai Thermia-H HHTM-M12TH1PH3 – R290 – 12 kW R290 monoblok vanjska jed.
s uključenom montažom za područje Istarske županije
Opis u izradi.
Opis
Thermia-H – Power serija
– visokotemperaturna monoblok dizalica topline
za grijanje, hlađenje i pripremu PTV
– učinak grijanja (Z7°/V35°C): 12,0 kW
– učinak grijanja (Z7°/V45°C): 12,0 kW
– učinak hlađenja(Z35°/V7°C): 11,5 kW
– rashladni medij: R290 – ekološki
– polazna temperatura medija u grijanju: od 25°C do 75°C
– polaznna temperatura medija u hlađenju: od 5°C do 25°C
– priprema potrošne tople vode (PTV): od 20°C do 70°C
– integrirana DC Inverter cirkulacijska pumpa
– DC Inverterski motor ventilatora
– snaga el. grijača: 3 kW
– priključci na vodenoj strani: 1 1/4″
– u opseg isporuke uključeno:
*zidni žičani LCD daljinski upravljač s integriranim Wi-fi sučeljem
i zaslonom u boji
*hvatač nečistoće
– mogućnost kaskadnog povezivanja (do 6 jedinica)
– grijanje pri vanjskoj temperaturi od -25°C do +35°C
– hlađenje pri vanjskoj temperaturi od -5°C do +46°C
– priprema PTV pri vanjskoj temperaturi od -25°C do + 46°C
– razina buke (1m): 56 dB(A)
priključni napon: 230 V / 50 Hz
– dimenzije (š×v×d): 1385×865×523 mm