MITSUBISHI ELECTRIC Standard Eco Inverter – 5,0 kW komplet klima uređaj MSZ-HR50VF / MUZ-HR50VF
Klima uređaj Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 5,0 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-HR50VFK, vanjske jedinice MUZ-HR50VF i infracrvenog daljinskog upravljača.
Snagom od 5,0 kW osigurava pouzdano hlađenje i grijanje u prostorima do 55 m², a naprednim filtracijskim sustavom izuzetnu kvalitetu zraka.
putem MEL Cloud aplikacije na vašem računalu, tabletu ili pametnom telefonu.
Za vašu ugodu korištenja tu su funkcije poput:
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
- 1 proboj zida, debljine do 40cm (ukoliko proboj već postoji, to ne umanjuje cijenu usluge)
- Montaža unutarnje i vanjske jedinice
- Spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
- Spajanje napajanja na postojeću električnu instalaciju
- Vakumiranje
- Puštanje u pogon
- Testiranje rada
- Čišćenje mjesta rada
- Ovjera garancije
Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Za hlađenje prostora | do 55 m² |
| Za grijanje prostora | do 55 m² |
| Namjena | Grijanje i hlađenje |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Učinak hlađenja | 5,0 kW (1,3-5,0 kW) |
| Učinak grijanja | 5,4 kW (1,4-6,5 kW) |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| WiFi upravljanje | mogućnost ugradnje |
| Promjer cijevi | 6,35 mm (1/4″) tekući, 9,52 mm (3/8″) plinski |
| Radna tvar | R32 |
| Čišćenje zraka | Filter visoke gustoće |
| Usmjeravanje protoka zraka | Econo Cool funkcija, Automatsko horizontalno i vertikalno |
| Rad u grijanju | do -10 °C vanjske temperature |
| SEER | 6,5 W/W |
| SCOP | 4,3 W/W |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 280 x 838 x 228 |
| Razina buke unutarnje jedinice | 27–47 dBA |
| Težina unutarnje jedinice | 9,0 kg |
| Dimenzije vanjske jedinice | 538 × 699 × 249 mm |
| Razina buke vanjske jedinice | 51-64 dBA |
| Težina vanjske jedinice | 35,0 kg |
| Područje rada (hlađenje) | -10 °C do +46 °C |
| Područje rada (grijanje) | -10 °C do +24 °C |
| Maksimalna duljina cjevovoda | 20 m |
| Maksimalna visinska razlika | 12 m |
| Prednapunjena duljina cijevi | 7 m |
| Napajanje | Monofazno (220–240 V, 50 Hz) |