MITSUBISHI ELECTRIC Standard Eco Inverter – 6,0 kW komplet klima uređaj MSZ-HR60VF / MUZ-HR60VF
Cijena za kartice 2–12 rata: 0,00
Cijena za kartice 13–24 rata: 0,00
Cijena za kartice 25–36 rata: 0,00
Klima uređaj Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 6,0 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-HR60VFK, vanjske jedinice MUZ-HR60VF i infracrvenog daljinskog upravljača.
putem MEL Cloud aplikacije na vašem računalu, tabletu ili pametnom telefonu.
Za vašu ugodu korištenja tu su funkcije poput:
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
  • 1 proboj zida, debljine do 40cm (ukoliko proboj već postoji, to ne umanjuje cijenu usluge)
  • Montaža unutarnje i vanjske jedinice
  • Spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
  • Spajanje napajanja na postojeću električnu instalaciju
  • Vakumiranje
  • Puštanje u pogon
  • Testiranje rada
  • Čišćenje mjesta rada
  • Ovjera garancije
CJENIK MONTAŽE KLIMA UREĐAJA
Opis
Karakteristika Vrijednost
Za hlađenje prostora do 65 m²
Za grijanje prostora do 65 m²
Namjena Grijanje i hlađenje
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Učinak hlađenja 6,1 kW (1,7-7,1 kW)
Učinak grijanja 6,8 kW (1,5-8,5 kW)
Energetska klasa hlađenja A++
Energetska klasa grijanja A+
WiFi upravljanje mogućnost ugradnje
Promjer cijevi 6,35 mm (1/4″) tekući, 12,7 mm (1/2″) plinski
Radna tvar R32
Čišćenje zraka Filter visoke gustoće
Usmjeravanje protoka zraka Econo Cool funkcija, Automatsko horizontalno i vertikalno
Rad u grijanju do -10 °C vanjske temperature
SEER 7,2 W/W
SCOP 4,5 W/W
Dimenzije unutarnje jedinice 305 x 923 x 262
Razina buke unutarnje jedinice 33-50 dBA
Težina unutarnje jedinice  12,5 kg
Dimenzije vanjske jedinice 714 × 800 × 285 mm
Razina buke unutarnje jedinice 53-65 dBA
Težina vanjske jedinice 40,0 kg
Područje rada (hlađenje) -10 °C do +46 °C
Područje rada (grijanje) -10 °C do +24 °C
Maksimalna duljina cjevovoda 20 m
Maksimalna visinska razlika 12 m
Prednapunjena duljina cijevi 7 m
Napajanje Monofazno (220–240 V, 50 Hz)