MITSUBISHI ELECTRIC SUPER INVERTER PLUS 5,0 kW komplet klima uređaj MSZ-AY50VGKP/MUZ-AY50VG s uključenom montažom za područje Istarske županije
Cijena za kartice 2–12 rata: 0,00
Cijena za kartice 13–24 rata: 0,00
Cijena za kartice 25–36 rata: 0,00
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
  • 1 proboj zida, debljine do 40cm (ukoliko proboj već postoji, to ne umanjuje cijenu usluge)
  • Montaža unutarnje i vanjske jedinice
  • Spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
  • Spajanje napajanja na postojeću električnu instalaciju
  • Vakumiranje
  • Puštanje u pogon
  • Testiranje rada
  • Čišćenje mjesta rada
  • Ovjera garancije
CJENIK MONTAŽE KLIMA UREĐAJA
Opis
Karakteristika Vrijednost
Za hlađenje prostora do 55 m²
Za grijanje prostora do 55 m²
Namjena hlađenje i grijanje
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Učinak hlađenja 5,0 kW (1,4–5,4 kW)
Učinak grijanja 6,0 kW (1,3–7,4 kW)
Energetska klasa hlađenja A++
Energetska klasa grijanja A++
WiFi upravljanje Uključeno u cijenu (ugrađeno)
Promjer cijevi 6,35 mm (1/4″) tekući, 12,7 mm (1/2″) plinski